EnglishPolish

Mieszkańcy mini zoo zapraszają

W Fundacji ILIOS pracy całe mnóstwo…

Do otwarcia Zakładu Aktywności Zawodowej w Gładyszowie coraz bliżej. W naszym gospodarstwie z dnia na dzień pojawiają się nowi mieszkańcy. Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej, działającego przy Ośrodku ELEOS z zaciekawieniem zaglądają do nich, chcą karmić, spędzać z nimi czas. A nasze zwierzaki odwdzięczają się za obierki z jabłek czy miskę tartej marchewki – pozwalają się głaskać i z utęsknieniem wyglądają za towarzystwem ludzi:)

Ale nasi mniejsi przyjaciele potrzebują opiekunów, dlatego pracownicy są poszukiwani.

Już od 1 grudnia 2019 roku w ZAZ-ie czeka 28 miejsc pracy dla osób ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności. Chętne i gotowe do pracy osoby niepełnosprawne, spełniające te warunki zachęcamy gorąco do złożenia dokumentów aplikacyjnych – szczegóły znajdziecie w linku: https://fundacja-ilios.pl/2019/10/16/praca-szuka-ludzi/

Na początek szukamy pracowników do dwóch typów działalności:

– gastronomiczno-noclegowej oraz

– rolno-hodowlanej.