Mamy przyjemność ogłosić, że wkrótce organizujemy kolejne wyjazdy dla naszych podopiecznych! Chcemy zapewnić im chwile wytchnienia i radości, dlatego przygotowaliśmy dwa niezwykłe wyjazdy, które odbędą się w sierpniu i wrześniu.

Wyjazd do Jeleniej Góry - Sierpień 2024

W sierpniu planujemy wyjazd do malowniczej Jeleniej Góry. To doskonała okazja, aby nasi podopieczni mogli odpocząć i cieszyć się urokami tego pięknego miasta. W programie znajdą się:

  • Zwiedzanie zabytków i atrakcji Jeleniej Góry
  • Spacer po urokliwych parkach i ogrodach
  • Warsztaty i zajęcia integracyjne

Zatrzymamy się w domu św. Stefana

Obiekt oferuje bezpłatne WiFi, plac zabaw, taras oraz bezpłatny prywatny parking. Zaledwie 15 km stąd znajduje się Park Dinozaurów, idealne miejsce na rodzinne wypady. Każda opcja zakwaterowania posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny, gdzie można przygotowywać smaczne posiłki.

Dodatkowo, będziemy mieć dostęp do sprzętu do grillowania, który umili Nasze wieczory.

Okolica jest idealna dla miłośników jazdy na rowerze. Po dniu pełnym wrażeń będzie można zrelaksować się w ogrodzie lub we wspólnym salonie

Wyjazd do Grecji - Wrzesień 2024

We wrześniu organizujemy wyjazd do słonecznej Grecji. To będzie wyjątkowa podróż, pełna niezapomnianych wrażeń i relaksu nad Morzem Śródziemnym. W programie znajdą się:

  • Zwiedzanie zabytków starożytnej Grecji
  • Odpoczynek na pięknych, piaszczystych plażach
  • Wycieczki po urokliwych greckich wyspach
  • Warsztaty kulturowe i kulinarne

Zatrzymamy sie w Beliago Hotel

W pięknym miejscu, otoczonym bujnym zielonym lasem sosnowym i tak blisko wspaniałego, lazurowego koloru morza, 400 metrów od plaży Fourka, na jednym z najbardziej kosmopolitycznych półwyspów Halkidiki.

Hotel Bellagio - trzygwiazdkowy hotel - to najlepszy wybór na idealne wakacje, które łączą relaks i zabawę, Styl i atmosfera w Hotelu Bellagio tworzą miejsce komfortu i spokoju, pozwalając uciec od codzienności. Niebiańska aura, która skradnie Nasze serca od pierwszej chwili.

Jak Się Zgłosić?

Jeśli ktoś z naszych podopiecznych jest zainteresowany wyjazdem do Zielonej Góry lub Grecji, prosimy o kontakt. Chcemy, aby jak najwięcej osób mogło skorzystać z tych wyjątkowych wyjazdów, dlatego zachęcamy do szybkiego zgłaszania swojego udziału.