Zbuduj z nami Dom Spokojnej Starości w Gładyszowie

Do czego dążymy?

Fundacja ILIOS od samego początku dąży do niesienia pomocy ludziom potrzebującym, samotnym i niepełnosprawnym. Wiele jest rzeczy, których sami nie jesteśmy w stanie zrobić, aczkolwiek wspólnie poradzimy sobie ze wszystkim!

Dlaczego Dom Spokojnej Starości?

Wiele osób, pomimo ciężkiej pracy przez całe życie oraz ogromu włożonego wysiłku, nie otrzymuje miarodajnej emerytury czy renty. Bywa, że zmuszeni są do samotnego życia, które prowadzi do niedomagania, doskwierającego smutku i zaniedbania. Z uwagi na wysokie ceny oraz znikomą dostępność miejsc w domach spokojnej starości, skazani są na takie życie do końca swych dni- pozostawieni samym sobie.

Założeniem naszej Fundacji jest stworzenie azylu- miejsca bezpiecznego i spokojnego, dla osób, które go pragną i potrzebują. Idąc śladami Ośrodka Miłosierdzia ELEOS, wierzymy, że i nam uda się wesprzeć tak ogromną ilość potrzebujących. Z racji tego, że od podstaw, wspólnie z dobrymi ludzmi stworzyliśmy dwa budynki, które dziś służą osobom starszym, schorowanym oraz niepełnosprawnym, mamy nieustającą nadzieję, że niedługo ujrzymy kolejny budynek - Dom Spokojnej Starości w Gładyszowie. Widoczne efekty naszej codziennej pracy oraz wyobrażenie, że w niedalekiej przyszłości ten Dom posłuży właśnie Wam, napędza nas do działania i trzyma przy duchu. Budowa jest wciąż w realizacji, a my każdego dnia dajemy z siebie wszystko, abyśmy jak najszybciej mogli się wspólnie spotkać i poznać.

Jak możesz nam pomóc?

Pomagaj Regularnie

Wpłać
darowiznę

Kup materiały na budowę

Zorganizuj zbiórkę

DZIĘKUJEMY

NASZYM DAROCZYŃCOM

IMG-2299
IMG-2304
budowa spax 2
budowa spax