Razem jest lepiej

Wolontariat to przede wszystkim wspaniała szansa na zdobycie nowych umiejętności, na poznanie ciekawych ludzi i świata. Wolontariat w naszej fundacji to świetna okazja dla osób, które pragną połączyć chęć niesienia pomocy innym ze świetną zabawą oraz rozwijaniem swoich talentów

Dlaczego właśnie Ty?

Przez zabawę, poprzez wyjątkową atmosferę, po pomoc na rzecz osób niepełnosprawnych. Jeżeli tak samo jak my lubisz uczestniczyć w różnorodnych przedsięwzięciach, nie boisz się nowych wyzwań, lubisz nawiązywać nowe znajomości oraz opiekować się osobami niepełnosprawnymi na wyjazdach - praca w naszym wolontariacie to idealne miejsce dla Ciebie! Wolontariat można z łatwością połączyć z podróżami po określonych rejonach, gdzie znajdzie się czas na zwiedzanie oraz opiekę, ale także na odpoczynek. Przyjazna atmosfera i możliwości rozwoju to wynagrodzenie za Twój poświęcony czas oraz zaangażowanie! Chyba nie musimy Cię nadal przekonywać...

Wolontariat na zasadzie barteru

Oferujemy wolontariat na zasadzie barteru - w zamian za Twoje wsparcie otrzymasz od nas nocleg i posiłki. To doskonała okazja, aby spędzić czas w inspirującym środowisku, jednocześnie nie martwiąc się o podstawowe potrzeby. Dzięki temu możesz skupić się na pomaganiu innym i czerpaniu radości z niesienia pomocy.

Wolontariat w Mini Zoo w Zdyni

Wolontariat może odbywać się także w naszym Mini Zoo w Zdyni, gdzie zdobędziesz cenne doświadczenie w pracy ze zwierzętami. To nie tylko satysfakcjonujące zajęcie, ale także możliwość wpisania praktyki ze zwierzętami do swojego CV. Praca w Mini Zoo to niepowtarzalna okazja, aby poznać bliżej różnorodne gatunki i nauczyć się, jak się nimi opiekować.

Praca z trudną młodzieżą

Pracujemy również z trudną młodzieżą, oferując im szansę na pozytywną zmianę. Możesz nam powierzyć młode osoby, które potrzebują wsparcia i inspiracji - my pokażemy im świat wolontariatu. Dzięki temu będą mogli rozwijać się, nawiązywać wartościowe relacje i zyskać nowe perspektywy na przyszłość.

Dołącz do nas 🙂

Wypełnij formularz i ciesz się z nami każdym kolejnym wyzwaniem