Skorzystaj z naszych usług

Poszukujesz profesjonalnych usług budowlanych i remontowych wykonywanych z pasją i zaangażowaniem? Skorzystaj z oferty Zakładu Aktywności Zawodowej osób niepełnosprawnych! Nasz zespół nie tylko doskonale wykona powierzone prace, ale także wniesie do nich wyjątkową energię i zaangażowanie, które pochodzą z serc naszych pracowników. 

Czym się zajmujemy?

Pracownicy zatrudnieni w tym dziale wykonują drobne prace budowlane, np. wykonywanie ogrodzeń, porządkowanie terenu po budowie, malowanie ścian wewnętrznych, mycie elewacji zewnętrznych, ukształtowanie i przygotowanie terenu zgodnie z potrzebami potencjalnych odbiorców. Ponadto do zadań pracowników należą wykonywanie prac porządkowych i interwencyjnych w zależności od pór roku, takich jak np. sprzątanie ogródków i ogrodów przydomowych, terenów wokół firm czy zakładów produkcyjnych, odśnieżanie tych miejsc, koszenie trawników, ścinanie żywopłotów, wykonywanie innych prac ogrodniczych.

Cennik:

Każde zadanie jest wyceniane indywidualnie 

Gdzie nas znajdziesz?

Gładyszów 121,
38-315 Uście Gorlickie

Projekt bez nazwy (4)

Razem możemy więcej

Wybierając nasze usługi, nie tylko inwestujesz w jakość wykonania, ale także wspierasz społeczność osób z niepełnosprawnościami

Nasz trener zawodu

mini zoo2 (2)
Główny majster

Czesław

trener zawodu