Restauracja Klimkowskie Smaki 

Restaurację prowadzi nasza Fundacja, która jest organizatorem Zakładu Aktywności Zawodowej oraz zatrudnia osoby niepełnosprawne.

Domowe smaki w połączeniu z przyjazną atmosferą, to cechy charakteryzujące naszą Restaurację na tle innych. Pragniemy, aby każdy nasz gość, jak i pracownik, czuli się w naszych progach w pełni swobodnie i komfortowo- jak jedna, wielka Rodzina!

Co oferujemy?

Stawiamy przede wszystkim na domowe oraz regionalne smaki. Ma być pysznie, jak u mamy. Poza stałymi pozycjami w menu, oferujemy także Danie Dnia, dzięki któremu codziennie macie możliwość odkrycia nowych smaków, a także Dania Specjalne, jak świeże ryby z naszych jezior oraz stawów.

To jeszcze nie wszystko...

Poza serwowaniem smacznych, domowych posiłków, zajmujemy się także sprzedażą świeżo pieczonego chleba, pełnych witamin owoców i warzyw, świec z wosku pszczelego, produktów greckich oraz natralnych przetworów. Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

Gdzie nas znajdziesz?

Znajdujemy się w Uściu Gorlickim, w województwie małopolskim. Dokładna lokalizacja: Uście Gorlicie 219, 38-315 Uście Gorlickie

Nasza kuchnia przygotuje wspaniałe i smaczne potrawy na każdą okazję. Posiadamy salę bakietową na 45 osób, w której można zorganizować imprezy okolicznościowe i nie tylko.