Jak możesz nam pomóc?

Twoja darowizna pomoże nam w kontynuowaniu naszych działań i zapewnieniu naszym podopiecznym odpowiedniej opieki i wsparcia.
Dołącz do naszej misji i razem twórzmy lepsze jutro dla tych, którzy potrzebują naszej pomocy najbardziej.
Dziękujemy za każdą okazaną pomoc!

Nasza misja

Naszą misją jest organizowanie i niesienie pomocy osobom niepełnosprawnym (ze szczególnym uwzględnieniem niepełnosprawnych intelektualnie), wykluczonym społecznie, przewlekle chorym i starszym. Zadaniami priorytetowymi jest realizacja tych celów, które mają wpływ na poziom zdrowia społeczeństwa i edukacji prozdrowotnej oraz budowa Domu Spokojnej Starości, który będzie im zapewniał godne życie na każdym etapie. W ramach naszego zakładu aktywności zawodowej prowadzimy restaurację oraz mini zoo, dając szansę osobom niepełnosprawnym na pracę i rozwój.

Działamy na terenie Polski i za granicą. Nasza siedziba znajduję się w Uściu Gorlickim 216, znajdującym się w sercu Beskidu Niskiego.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00.

Zostań naszym wolontariuszem

angażuj się w wydarzenia Fundacji czy wyjazdy integracyjne